Predikanten

De volgende predikanten hebben onze gemeente gediend:

Predikant afkomstig van van tot vertrokken naar

ds. L.G.C. Ledeboer

Kandidaat te Rotterdam

15 november 1840

21 oktober 1863

Overleden

dhr. H.H. Dieperink Langereis lerend ouderling

Bodegraven

december 1873

april 1875

Nieuw-Beijerland

ds. A. van Stuijvenberg

Kandidaat te Woerden

25 augustus 1936

25 maart 1940

Yerseke

ds. F. Harinck

Kandidaat te Goes

16 september 1964

29 januari 1969

Den Haag Zuid

ds. C. Vogelaar

Genemuiden

8 juli 1981

5 augustus 1984

St. Catharines

ds. G.J. van Aalst

Kandidaat te Nieuw-Beijerland

17 september 1986

26 augustus 1992

Ridderkerk

ds. A.J. Gunst

Tholen

7 juni 1995

23 juni 2002

Nieuwerkerk zld

ds. A.B. v.d. Heiden

Oostkapelle

18 augustus 2004

6 september 2013

Emeritaat